Gorenje Hob ICY2000SP Induction, Number of burners/cooking zones 1, Touch, Timer, Black
- TootjadGorenje
- Mudel: ICY2000SP
- Saadavus: 5
-
73€
Gorenje Hob ICY2000SP Induction, Number of burners/cooking zones 1, Touch, Timer, Black
| All | |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 305.00 mm |
| Brutokaal | 3.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 650.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 402.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtimise paigutus | Hob front |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 4.2 cm |
| Laius | 28 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 2.80 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| PET | 18.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | ICY2000SP |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 36 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Taimer | Yes |
| Temperatuur | 80-240 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 2000 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 500.00 g |
Sildid: gorenje hob icy2000sp induction, number of burnerscooking zones 1, touch, timer, black, icy2000sp, gorenje, lauapliidid





